flag

ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépszerelő állás

Feladatok:

  • Az általunk forgalmazott Massey Ferguson erőgépek és Kverneland munkagépek felügyelete és szervizelése Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar és Borsod-Abaúj-Zemplén megyék területén.

  • A cég képviselete az ügyfelek felé.

  • Az elvégzett feladatok napi szintű precíz adminisztrálása.

Elvárások:

  • Több éves autó és/vagy mezőgazdasági gép javítása terén szerzett szakmai gyakorlat,

  • Számítástechnikai ismeretek,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • Megbízhatóság, önállóság,

  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret a diagnosztikai eszközök használatához,

  • Mezőgazdasági gépek javításában szerzett tapasztalat,

  • Elektronikus diagnosztikában szerzett jártasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,

  • Folyamatos szakmai képzést a legújabb technikák terén,

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzával az alábbi e-mail címen:

panni.volosinovszki@t-online.hu

flag

Újdonságok Kérem tekintse meg újdonságainkat!

Massey Ferguson Kollekció 2018 - 2019